O mnie

Hej, mam na imię Ewelina i mam najlepszą pracę na świecie! Uczę inne kobiety jak dbać o zdrowie
i witalność z wykorzystaniem
olejków eterycznych klasy terapeutycznej. Uczę też jak budować wolność finansową i czasową w oparciu, o współpracę z doTerra – po to, byś mogła żyć, jak chcesz i w swoim życiu czuła się bohaterką, nie widzem.

 

Być może kojarzysz mnie z Facebooka. Uwielbiam to robić i totalnie się w tym realizuję. Ale nie zawsze tak było… Pamiętam w moim życiu ten moment, kiedy pierwszy raz poczułam, że czegoś mi w życiu brakuje… Miałam cudowne życie: wspaniałego partnera, super synka, cudowną rodzinę i przyjaciół, całkiem w porządku pracę… A jednak “w porządku” to nie SUPER. Czułam, że chcę w życiu czegoś więcej i czułam, że coś więcej na mnie czeka w życiu, tylko nie wiedziałam jeszcze co… Gdy olejki doTERRA przyszły do mojego domu, nagle wszystko wskoczyło na swoje miejsce i wszystko się zaczęło! Okazało się, że doTERRA ma do zaoferowania dużo więcej niż cudowne olejki. Jako świeża mama byłam zachwycona tak prostym i naturalnym sposobem wspierania zdrowia mojego malutkiego wtedy synka, ale prawdziwą “bombą” okazała się dla mnie możliwość budowania mojej firmy w oparciu o współpracę z doTERRA. Nawet z synkiem pod pachą mogłam dzielić się olejkami. W końcu poczułam, że znalazłam to, czego szukałam. I tak od 2018 roku robię to, co kocham: realnie pomagam innym, mam z tego ogromną satysfakcję i bardzo dobre pieniądze.


Piszę o tym, bo chcę Ci pokazać, że warto siebie słuchać: jeśli czujesz, że to, co masz Cię nie zadowala, to szukaj i zmieniaj. Tam naprawdę jest coś więcej dla Ciebie.
To jest OK, żeby chcieć więcej w życiu i mieć swoje ambicje! Możesz sama określić, jakiego życia pragniesz i to realizować.
Gdy decydujesz się na moje wsparcie z zakresu olejków bądź biznesu, możesz się od mnie spodziewać zaangażowania i konkretnych wskazówek do wdrożenia. Moim celem jest wyposażyć Cię w narzędzia i wiedzę, tak byś mogła z radością i swobodą korzystać z mocy olejków i coraz bardziej cieszyć się życiem. 


Jeśli chcesz wiedzieć więcej o olejkach chodź tutaj

Jeśli zainteresowały Cię możliwości biznesowe

.

Pin It on Pinterest

Share This