Pracuj ze mną

Jesteś zainteresowana współpracą ze mną?  Umówmy się na rozmowę i sprawdźmy, czy do siebie pasujemy.

 

Bezpłatna konsultacja biznesowa

ZAPISZ SIĘ!

 

Czego możesz się spodziewać podczas konsultacji?

  • W czasie rozmowy odpowiem na Twoje pytania dotyczące tego biznesu i firmy.  
  • Jeśli będziesz chciała, zaproszę Cię na bezpłatny webinar, podczas którego bardziej szczegółowo omawiam możliwości zarabiania. 
  • Konsultacja trwa ok. 15 minut; jest bezpłatna i niezobowiązująca. 

Dlaczego warto pracować ze mną?

W życiu najbardziej cenię wolność i niezależność. W doTerra znalazłam to wszystko i zapraszam Cię do wspólnej realizacji Twoich celów i marzeń. 

– Jestem w gronie liderek z najwyższymi rangami w Polsce. Wspólnie z innymi organizuję i prowadzę szkolenia dla całej struktury w Polsce. Uczestniczę w międzynarodowych zjazdach i szkoleniach liderów. Dzięki wymianie doświadczeń z innymi liderkami mogę dbać o to, aby mój zespół mógł się rozwijać, miał dostęp do ważnych i aktualnych informacji oraz szkoleń.

– Wierzę, że dobre przygotowanie, to klucz i podstawa do osiągnięcia sukcesu. Właśnie po to stworzyłam program „Prosty start w doTerra” dla osób, które chciałyby wspólnie ze mną rozpocząć współpracę. Żeby już od pierwszych kroków mieć łatwy start i zmaksymalizować efektywność budowania swojego biznesu.

– Wiem, że każdy ma indywidualną ścieżkę do osiągnięcia sukcesu. Dlatego też z każdą osobą z mojego zespołu pracuję indywidualnie z uwzględnieniem talentów i wartości danej osoby. Według testu Gallupa moimi talentami są „Indywidualizacja” i „Rozwijanie innych”. Mój zespół to potwierdza.

Jestem coachem i szkoleniowcem. Zajmowałam się tym przez większość mojego zawodowego życia. Byłam lektorką języka angielskiego, trenerem nauczycieli, prowadziłam autorskie cykle rozwojowe, procesy coachingowe. W doTerra mogę rozwinąć skrzydła w tej dziedzinie. Nie tylko szkolę osoby budujące biznes z doTerra, ale także wspieram mój zespół w prowadzeniu warsztatów olejkowych dla tych, którzy chcą czerpać z ich mocy. 

Olejki to nie tylko sposób na budowanie mojej wolności i niezależności, ale też pasja, której praktycznymi aspektami dzielę się z innymi.

Chcę dołączyć do Ciebie, co mam zrobić?

Napisz do mnie lub zadzwoń, a ja Cię poprowadzę. Dostaniesz ode mnie dostęp bazy wiedzy dla mojego zespołu. Razem zaplanujemy Twoje kolejne kroki. Dołączysz do szkolenia a potem do regularnych narad dla mojego zespołu. 

 

Skontaktuj się wysyłając e-mail:

11 + 5 =

Pin It on Pinterest

Share This