Vetiver – sposób na uziemienie i połączenie ze sobą

lut 25, 2020 | Blog, Produkty

Jeśli czujesz, że potrzebujesz zakorzenienia w życiu, olejek z wetiwerii może Cię wesprzeć. Czasem życie dostarcza tylu bodźców, że czujemy się rozproszeni pomiędzy różne sprawy, zadania, czy ludzi.🤷‍♀️🤷‍♂️ Wetiweria sprowadza nas z powrotem na ziemię, pomaga nam się uziemić i skupić na tym, co dla nas ważne. Ponadto, pomaga nam połączyć się z tym, co w głębi serca czujemy. Dlatego też olejek z wetiwerii jest niezwykle pomocny gdy chcemy pracować nad swoją uważnością.
Wetiweria pomaga dotrzeć do sedna problemów emocjonalnych i wspiera, gdy chcemy zmierzyć się z bólem, który się z nimi wiąże. Gdy z czymś się zmagamy, ból może nam towarzyszyć. Jednak jeśli dotrzemy do źródła tego bólu i stawimy mu czoła, poczujemy ulgę – właśnie w takiej podróży do wnętrza wetiweria się doskonale sprawdzi. Będzie naszym wsparciem w chwilach, gdy będzie trudniej i pomoże nam wytrwać w pracy aż do momentu, gdy wszystko oczyścimy.
Gdy kontaktujemy się z tym, co jest w naszym sercu, odkrywamy głębsze aspekty naszego istnienia. Docieramy do siebie. Jeśli chcesz otworzyć drzwi do życia bez obciążeń, sięgnij po olejek z wetiwerii. Jest niesamowity.
Wetiweria w skrócie:
💧 Pomaga gdy czujesz: apatię, odłączenie od siebie, stres, brak uziemienia, gdy unikasz odczuwania i gdy jesteś w kryzysie.
💧 Wspiera: poczucie uziemienia i połączenia ze sobą, bycie tu i teraz, samoświadomość.
💧 Jak używać:
Rozetrzyj kroplę w dłoniach i wdychaj
Nakładaj na spody stóp oraz okolice kości krzyzowej
💧 Z czym łączyć: Helichrysum, Juniper berry, Hinoki, Balance
Źródło: Emothions and essential oils 7th edition

O MNIE

Nazywam się Ewelina Gałązka-Przybysz. Jako nastolatka wierzyłam, że można dobrze się bawić i jednocześnie zarabiać. Choć nie zawsze potrafiłam to nazwać, od zawsze czułam, że wartością nadrzędną dla mnie jest wolność

DARMOWE WARSZTATY

DOŁĄCZ DO NAS

ARCHIWUM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This