Vetiver – sposób na uziemienie i połączenie ze sobą

Lut 25, 2020 | Blog, Produkty

Jeśli czujesz, że potrzebujesz zakorzenienia w życiu, olejek z wetiwerii może Cię wesprzeć. Czasem życie dostarcza tylu bodźców, że czujemy się rozproszeni pomiędzy różne sprawy, zadania, czy ludzi.🤷‍♀️🤷‍♂️ Wetiweria sprowadza nas z powrotem na ziemię, pomaga nam się uziemić i skupić na tym, co dla nas ważne. Ponadto, pomaga nam połączyć się z tym, co w głębi serca czujemy. Dlatego też olejek z wetiwerii jest niezwykle pomocny gdy chcemy pracować nad swoją uważnością.
Wetiweria pomaga dotrzeć do sedna problemów emocjonalnych i wspiera, gdy chcemy zmierzyć się z bólem, który się z nimi wiąże. Gdy z czymś się zmagamy, ból może nam towarzyszyć. Jednak jeśli dotrzemy do źródła tego bólu i stawimy mu czoła, poczujemy ulgę – właśnie w takiej podróży do wnętrza wetiweria się doskonale sprawdzi. Będzie naszym wsparciem w chwilach, gdy będzie trudniej i pomoże nam wytrwać w pracy aż do momentu, gdy wszystko oczyścimy.
Gdy kontaktujemy się z tym, co jest w naszym sercu, odkrywamy głębsze aspekty naszego istnienia. Docieramy do siebie. Jeśli chcesz otworzyć drzwi do życia bez obciążeń, sięgnij po olejek z wetiwerii. Jest niesamowity.
Wetiweria w skrócie:
💧 Pomaga gdy czujesz: apatię, odłączenie od siebie, stres, brak uziemienia, gdy unikasz odczuwania i gdy jesteś w kryzysie.
💧 Wspiera: poczucie uziemienia i połączenia ze sobą, bycie tu i teraz, samoświadomość.
💧 Jak używać:
Rozetrzyj kroplę w dłoniach i wdychaj
Nakładaj na spody stóp oraz okolice kości krzyzowej
💧 Z czym łączyć: Helichrysum, Juniper berry, Hinoki, Balance
Źródło: Emothions and essential oils 7th edition

O MNIE

Nazywam się Ewelina Gałązka-Przybysz. Jako nastolatka wierzyłam, że można dobrze się bawić i jednocześnie zarabiać. Choć nie zawsze potrafiłam to nazwać, od zawsze czułam, że wartością nadrzędną dla mnie jest wolność

DARMOWE WARSZTATY

DOŁĄCZ DO NAS

OBSERWUJ MNIE

This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user 7233246401.

ARCHIWUM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Share This