Skanowanie iTovi i konsultacja Welness – spotkanie w Warszawie

22 czerwca 2021, godz. 20:00-22:00

Chcesz przekonać się, które olejki będą najlepsze dla Twojego zdrowia?
Chcesz spośród wielu olejków wybrać te właściwe?
Nie wiesz jeszcze jak wprowadzić olejki eteryczne do codziennych rytuałów? Zapraszam na bezpłatne konsultacje i skanowanie ITOVI.
Możesz już dziś zapisać się na jeden z terminów – wystarczy że napiszesz wiadomość, który termin mamy dla Ciebie zarezerwować. Skanowanie i konsultacje odbędą się na Saskiej Kępie.
Konsultacje i skanowanie tylko dla osób, które wcześniej były obecne na lekcji o olejkach eterycznych.
Jeśli jeszcze nie byłaś na lekcji, zapraszam Cię na najbliższy termin 🙂

Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu napisz do mnie galazkaprzybysz@gmail.com lub zadzwoń 500 234 903

Ewelina Gałązka-Przybysz

Zwolenniczka naturalnych rozwiązań i holistycznego podejścia do zdrowia. Entuzjastka rozwoju. Szczęśliwa partnerka i mama. Kreatorka szczęśliwego życia. Osiągam swoją wolność finansową i czasową budując zespół i oferując naturalne sposoby na dbanie o harmonię, spokój wewnętrzny, dobry sen, wsparcie w stresie i budowanie zdrowia od wewnątrz za pomocą olejków eterycznych klasy terapeutycznej poprzez warsztaty na żywo i online.

Asia Piechocka -coach i trener dobrostanu

„Daję przestrzeń do refleksji, rozwoju i troski o siebie. Wspieram w budowaniu dobrostanu w pracy i po pracy. Mówię o sobie: coach i trener dobrostanu. Z wykształcenia psycholog. Prywatnie mama 1,5 rocznego Przemka i żona super-Piotra. Na co dzień zachęcam do odważnego i uważnego życia po swojemu. Współpracując z doTERRA dzielę się tym, jak możesz naturalnie zadbać o siebie i swoich bliskich.”

O MNIE

Nazywam się Ewelina Gałązka-Przybysz. Jako nastolatka wierzyłam, że można dobrze się bawić i jednocześnie zarabiać. Choć nie zawsze potrafiłam to nazwać, od zawsze czułam, że wartością nadrzędną dla mnie jest wolność

DARMOWE WARSZTATY

DOŁĄCZ DO NAS

OBSERWUJ MNIE

This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user 7233246401.

ARCHIWUM

Pin It on Pinterest

Share This