Może masz swoją firmę, która całkiem dobrze sobie radzi, ale nadmiar obowiązków i odpowiedzialności sprawia, że czujesz, że czas coś zmienić?

Może pracujesz w korporacji, ale czujesz, że ta praca nie jest stabilna i rozglądasz się za pomysłem na alternatywne źródło dochodu?

A może właśnie szukasz pracy, w której możesz być swoim szefem i elastycznie łączyć życie prywatne z pracą?

Pracuj ze mną!

Mam na imię Ewelina i w życiu bardzo cenię wolność, niezależność i od zawsze chciałam zarabiać dobre pieniądze na moich zasadach. Dwa lata temu postanowiłam totalnie zmienić swoje życie zawodowe i podjęłam decyzję, by budować mój biznes z dõTerra. Dziś wiem, że to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu a na pewno najlepsza w życiu zawodowym. Obecnie moja praca przynosi mi nie tylko mnóstwo radości i satysfakcji ale też pozwala zadbać o potrzeby mojej rodziny.

Jeszcze 2 lata temu moje przychody były uzależnione od przepracowanej liczby godzin, nigdy do końca nie wiedziałam, czy klient nie odwoła zajęć czy sesji w ostatniej chwili. Frustracja sięgnęła zenitu gdy 90% moich klientów musiało ze względu na różne zawirowania życiowe zawiesić na miesiąc sesje ze mną… wtedy przekonałam się jak niestabilne są moje zarobki i właśnie wtedy podjęłam decyzję, że tak dłużej być nie może!

I wtedy na mojej drodze pojawiła się dõTerra i ja od razu wiedziałam, że ta firma ma mi do zaoferowania znacznie więcej niż cudowne olejki. Nie myślałam długo, właściwie natychmiast podjęłam decyzję!

Dlaczego zdecydowałam się na współpracę z dõTerra?

 • Jest to największa firma produkująca olejki eteryczne klasy terapeutycznej najlepszej jakości.
 • Produkty są niesamowite (!) a całą obsługę, wysyłki, reklamacje obsługuje dõTerra i robi to na najwyższym poziomie, więc ja mogę się skupić na tym, co jest naprawdę ważne – na drugim człowieku.
 • Olejki wpisują się w najnowsze trendy – ludzie szukają obecnie naturalnych rozwiązań by wspierać swoje zdrowie i emocje.
 • dõTerra ma niesamowity plan kompensacyjny dzięki któremu wynagrodzenie jest godziwe a w dłuższej perspektywie buduje Twój przychód pasywny.
 • Retencja wynosi 65% a to oznacza, że klienci naprawdę często wracają po więcej olejków więc długofalowo oznacza to przychód pasywny.
 • Na początku nie musiałam wiele inwestować – wystarczyło, żebym miała swój zestaw olejków (chociaż właściwie można zacząć już z jednym).
 • Mogę pracować skąd chcę i kiedy chcę.
 • Wszystko, co buduję prowadzi do tego, żeby mieć przychód pasywny.
 • dõTerra jest obecna w ponad 130 krajach a poziom wysycenia rynku nigdzie nie został osiągnięty, w Europie dõTerra zaczyna się rozwijać a w Polsce jest nadal w powijakach, więc jeszcze przez wiele lat potencjał wzrostu jest nieograniczony.
 • dõTerra ma misję – pozyskiwać olejki w sposób szanujący drugiego człowieka i naturę – ja jestem dumna, że mogę być częścią tak pięknego przedsięwzięcia!
 • Znalazłam tu coś, czego szukałam całe swoje życie zawodowe: rozwijam własny biznes na moich zasadach a jednocześnie jestem częścią czegoś większego, pięknej misji i pracuję z niesamowitymi osobami.

To był mój punkt startowy. Szybko rzuciłam się w wir działań i… równie szybko okazało się, że coś robię nie tak, moje rezultaty nie były zadowalające… Kosztowało mnie to dużo, ucierpiała przede wszystkim moja duma, ale nie poddałam się, skorygowałam swoje działania i wtedy okazało się, że sukces jest w zasięgu ręki a ja na dobrej drodze do spełnienia moich marzeń.

Po dwóch latach mój zespół cudownie się rozwija a ja ra zem z nim, bo w dõTerra ich sukces to mój sukces. Przez pierwszy rok mojej pracy popełniłam mnóstwo błędów i dzięki temu stałam się ekspertem od wyłapywania i analizowania błędów a także korygowania działań w tym biznesie.

Pewnie zastanawiasz się jakich zarobków możesz się spodziewać w doTERRA? Zerknij poniżej:

Ja na początku myślałam nieśmiało o tym, żeby moje zarobki zrównały się z tym, co byłam w stanie zarobić w korporacji a teraz już wiem, że to był jedynie przystanek na mojej ścieżce i wiem, że mogę sięgnąć po dużo więcej a tym samym, że wszystkie marzenia, których realizacja kiedyś wydawały mi się nierealne, są na wyciągniecie ręki.

Moment, w którym okazja biznesowa z dõTerra pojawiła się na mojej drodze dziś postrzegam jako trochę magiczny – wszystkie moje plany się rozpłynęły po to, żeby zrobić miejsce na ten właśnie niesamowity projekt. Gdy podjęłam decyzje o prowadzeniu mojego biznesu z dõTerra myślałam na początku jedynie o tym, żeby pomagać innym znajdować naturalne sposoby dbania o zdrowie a doprowadziło mnie to do momentu o którym zawsze w głębi duszy myślałam – o wspieraniu innych kobiet w dążeniu do bycia niezależnymi finansowo i wolnymi. Dzięki temu, że zaufałam dõTerra dziś mogę wspierać niesamowite kobiety w budowaniu ich firm po to, by mogły budować życie, o jakim marzyły. Mam też poczucie, że jestem częścią wielkiego ruchu, który, co zmienia świat, wprowadza więcej kobiecej energii do świata biznesu. Czuję, że razem tworzymy lepszy świat i nawet w tak nieprzewidywalnych czasach jak obecnie, my nadal działamy i jesteśmy spokojne o nasze biznesy.

Może myślisz sobie, że do tego biznesu trzeba znać temat olejków i wiedzieć jak działa ten biznes… otóż nie! Na początek wystarczy chęć budowania własnego biznesu i zaangażowanie. Resztę dostaniesz ode mnie i tylko od Ciebie będzie zależało, jak to wykorzystasz. A ja będę obok, by Cię wspierać.

Co ode mnie dostaniesz?

 • Dostęp do szkoleń i materiałów, które krok po kroku poprowadzą Cię do stworzenia udanego biznesu.
 • Dostęp do grup wsparcia na Facebooku (mamy zamknięte grupy tylko dla naszych klientów oraz dla budujących).
 • Moje osobiste wsparcie i mentoring – poprowadzę Cię za rękę krok po kroku.
 • Dostęp do szkoleń i zasobów od liderów o wysokich rangach z całego świata.
  A do tego dołączysz do niesamowitej społeczności podobnie myślących ludzi!

Co pomoże Ci odnieść sukces?

 • Zaangażowanie i chęć działania.
 • Własne doświadczenia w korzystaniu z olejków – uwierz mi, jak tylko je poznasz, to się w nich zakochasz, więc to będzie bardzo przyjemny element pracy.
 • Zdefiniowane cele finansowe (ile potrzebujesz, żeby swobodnie żyć i realizować swoje marzenia?).
 • Czas – co najmniej 15 godzin tygodniowo lub więcej, jeśli chcesz swoje cele osiągnąć szybciej.
 • Zainteresowanie naturalnymi sposobami wspierania zdrowia i/lub emocji
 • Chęć by się rozwijać, uczyć nowych rzeczy i wychodzić ze swojej strefy komfortu.

Czekam na Ciebie

 • Jeśli jesteś przedsiębiorcza i lubisz sama decydować o swojej sytuacji;
 • Jeśli chcesz by Twoja praca oprócz satysfakcji dawała ci też satysfakcjonujące pieniądze;
 • Jeśli wierzysz, że sukces zależy od Ciebie i masz w sobie chęć by na niego pracować;
 • Jeśli nie chcesz już godzić się na to, by o wysokości twojego wynagrodzenia decydował ktoś inny;
 • Jeśli chcesz móc decydować o tym jak ułożysz swój dzień i kiedy będziesz pracować;
 • Jeśli chcesz spędzać czas ze swoją rodziną i przyjaciółmi;
 • Jeśli masz marzenia, które naprawdę CHCESZ zrealizować;
 • Jeśli szukasz pomysłu na własną firmę lub chcesz włączyć olejki w swój istniejący biznes;
 • Jeśli jesteś osobą samodzielną i zamiast narzekasz bierzesz sprawy w swoje ręce.

Napisz do mnie lub zadzwoń i sprawdźmy, czy chcemy ze sobą pracować.

Czy jesteś gotowa wyjść ze swojej strefy komfortu, wziąć pełną odpowiedzialność za swoje życie i wybory oraz podjąć działania? Ja jestem gotowa zainwestować swoje zasoby i energię we właściwą osobę. Jestem gotowa poprowadzić osobę zdecydowaną by budować swój biznes z dõTerra. Pracuj ze mną, pomogę Ci osiągnąć Twoje cele.

 

O MNIE

Nazywam się Ewelina Gałązka-Przybysz. Jako nastolatka wierzyłam, że można dobrze się bawić i jednocześnie zarabiać. Choć nie zawsze potrafiłam to nazwać, od zawsze czułam, że wartością nadrzędną dla mnie jest wolność

DARMOWE WARSZTATY

DOŁĄCZ DO NAS

ARCHIWUM

2 komentarze

 1. Natalia

  Witaj Ewelino. Mam pyt. W jakim miescie w Polsce wspolpracujesz z olejkami eterycznymi DoTerra.?

  Odpowiedz
  • Ewelina Gałązka-Przybysz

   Natalio, mieszkam w Warszawie (chociaż obecnie to właściwie pod), ale współpracuję właściwie z każdym większym miastem w Polsce – odległość to dla mnie nie problem. Bywam i w Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu, Białymstoku a chętnie też dotrę do miejsc, w których jeszcze nie byłam 🙂

   Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This