Olejki eteryczne w życiu mamy – warsztaty online

17 czerwca 2021, godz. 18:00-19:00

Jesteś mamą i zastanawiasz się jak olejki mogą wesprzeć Ciebie i Twoją rodzinę? Chodź na spotkanie online i posłuchaj o tym jak z ich pomocą radzić sobie z zatkanymi noskami, drapiącym gardłem i innymi „atrakcjami”.
Spotkanie będzie się odbywało na Facebooku. Jeśli masz ochotę wskoczyć do nas na zoom, to napisz do mnie.
Warsztaty są bezpłatne i odbędą się 17 czerwca 2021, godz. 18:00-19:00
Jeśli chcesz wziąć udział w spotkaniu napisz do mnie (galazkaprzybysz@gmail.com) lub zadzwoń (500 234 903) – wyślę link osobom, które się ze mną wcześniej skontaktują.
Link do wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/488866715717871/

Ewelina Gałązka-Przybysz

Zwolenniczka naturalnych rozwiązań i holistycznego podejścia do zdrowia. Entuzjastka rozwoju. Szczęśliwa partnerka i mama. Kreatorka szczęśliwego życia. Osiągam swoją wolność finansową i czasową budując zespół i oferując naturalne sposoby na dbanie o harmonię, spokój wewnętrzny, dobry sen, wsparcie w stresie i budowanie zdrowia od wewnątrz za pomocą olejków eterycznych klasy terapeutycznej poprzez warsztaty na żywo i online.

O MNIE

Nazywam się Ewelina Gałązka-Przybysz. Jako nastolatka wierzyłam, że można dobrze się bawić i jednocześnie zarabiać. Choć nie zawsze potrafiłam to nazwać, od zawsze czułam, że wartością nadrzędną dla mnie jest wolność

DARMOWE WARSZTATY

DOŁĄCZ DO NAS

OBSERWUJ MNIE

This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user 7233246401.

ARCHIWUM

Pin It on Pinterest

Share This