Lemongrass – oczyszczenie energii, uwolnienie od ograniczeń

Kwi 10, 2020 | Blog, Produkty

Olejek z trawy cytrynowej – oczyszczenie


☯️ Olejek z trawy cytrynowej ma silne właściwości oczyszczające energię. Pomaga uporać się z uczuciem zniechęcenia, przygnębienia i beznadziei. Jeśli potrzebujesz katalizatora do zmian, by wejść w tryb oczyszczania i uzdrawiania, olejek z trawy cytrynowej może być właśnie tym, czego potrzebujesz by odpuścić stare i ograniczające przekonania, toksyczne energie i negatywne nastawienie. Trawa cytrynowa pomaga nam ruszyć z miejsca i wytrwać na ścieżce zmian.

 

☯️ Trawa cytrynowa pomaga usunąć negatywną energię z trzeciego oka. Odpuszczając stare, zaległe sprawy usuwamy zastoje energetyczne i dzięki temu mamy większą jasność oglądu sytuacji. Korzystając z olejku z trawy cytrynowej wspieramy przepływ energii, dzięki czemu na bieżąco oczyszczamy się na poziomie fizycznym, duchowym i energetycznym.
Olejek z trawy cytrynowej czyści też energię – jeśli chcesz oczyścić energię domu/pokoju czy biura skorzystaj z trawy cytrynowej. Jeśli masz tendencje do gromadzenia rzeczy, trawa cytrynowa pomoże podjąć decyzję o pozbyciu się wszystkiego, czego już nie potrzebujesz.

 

☯️ Sięgnij po olejek z trawy cytrynowej gdy czujesz negatywną energię, zniechęcenie, przywiązanie do przeszłości.
Trawa cytrynowa wspiera: jasność na poziomie duchowym, odpuszczanie przywiązania, prostotę, łatwość osądu sytuacji, odpuszczanie tego, co nam nie służy.


Warto łączyć z: Clary Sage, Sandalwood, Oregano, Thyme, mieszanka Purify

☯️ Jak używać:
Dodaj 2 krople do dyfuzora (olejek jest bardzo wyrazisty, dla mnie 2 kropelki to max!) – możesz połączyć w dyfuzorze z innym olejkiem (np. Siberian Fir)
Nakładaj na podeszwy stóp (koniecznie rozcieńcz).

Źródło: Emotions and essential oils 7th edition

 

O MNIE

Nazywam się Ewelina Gałązka-Przybysz. Jako nastolatka wierzyłam, że można dobrze się bawić i jednocześnie zarabiać. Choć nie zawsze potrafiłam to nazwać, od zawsze czułam, że wartością nadrzędną dla mnie jest wolność

DARMOWE WARSZTATY

DOŁĄCZ DO NAS

OBSERWUJ MNIE

This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user 7233246401.

ARCHIWUM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Share This