Lemongrass – oczyszczenie energii, uwolnienie od ograniczeń

kw. 10, 2020 | Blog, Produkty

Olejek z trawy cytrynowej – oczyszczenie


☯️ Olejek z trawy cytrynowej ma silne właściwości oczyszczające energię. Pomaga uporać się z uczuciem zniechęcenia, przygnębienia i beznadziei. Jeśli potrzebujesz katalizatora do zmian, by wejść w tryb oczyszczania i uzdrawiania, olejek z trawy cytrynowej może być właśnie tym, czego potrzebujesz by odpuścić stare i ograniczające przekonania, toksyczne energie i negatywne nastawienie. Trawa cytrynowa pomaga nam ruszyć z miejsca i wytrwać na ścieżce zmian.

 

☯️ Trawa cytrynowa pomaga usunąć negatywną energię z trzeciego oka. Odpuszczając stare, zaległe sprawy usuwamy zastoje energetyczne i dzięki temu mamy większą jasność oglądu sytuacji. Korzystając z olejku z trawy cytrynowej wspieramy przepływ energii, dzięki czemu na bieżąco oczyszczamy się na poziomie fizycznym, duchowym i energetycznym.
Olejek z trawy cytrynowej czyści też energię – jeśli chcesz oczyścić energię domu/pokoju czy biura skorzystaj z trawy cytrynowej. Jeśli masz tendencje do gromadzenia rzeczy, trawa cytrynowa pomoże podjąć decyzję o pozbyciu się wszystkiego, czego już nie potrzebujesz.

 

☯️ Sięgnij po olejek z trawy cytrynowej gdy czujesz negatywną energię, zniechęcenie, przywiązanie do przeszłości.
Trawa cytrynowa wspiera: jasność na poziomie duchowym, odpuszczanie przywiązania, prostotę, łatwość osądu sytuacji, odpuszczanie tego, co nam nie służy.


Warto łączyć z: Clary Sage, Sandalwood, Oregano, Thyme, mieszanka Purify

☯️ Jak używać:
Dodaj 2 krople do dyfuzora (olejek jest bardzo wyrazisty, dla mnie 2 kropelki to max!) – możesz połączyć w dyfuzorze z innym olejkiem (np. Siberian Fir)
Nakładaj na podeszwy stóp (koniecznie rozcieńcz).

Źródło: Emotions and essential oils 7th edition

 

O MNIE

Nazywam się Ewelina Gałązka-Przybysz. Jako nastolatka wierzyłam, że można dobrze się bawić i jednocześnie zarabiać. Choć nie zawsze potrafiłam to nazwać, od zawsze czułam, że wartością nadrzędną dla mnie jest wolność

DARMOWE WARSZTATY

DOŁĄCZ DO NAS

ARCHIWUM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This