Jak kupować olejki najtaniej – Program Lojalnościowy dōTERRA

Sty 8, 2021 | Blog

Program Lojalnościowy LRP (Loyalty Rewards Program)

Jesteś już posiadaczką konta w dōTERRA i cieszysz się olejkami ze zniżką 25%. Warto, abyś teraz poznała Program Lojalnościowy LRP, który jest niezwykle hojny i jako jego uczestniczka, oprócz 25% zniżki, którą już masz, będziesz mogła dodatkowo otrzymywać zwrot do 30% wartości Twojego zamówienia oraz korzystać ze wszystkich promocji, które oferuje dōTERRA.

Jak to wygląda w praktyce?

Jeśli regularnie, raz w miesiącu, będziesz realizować zamówienie LRP za min.50 PV, to będziesz zbierać zniżkę, którą dōTERRA zwróci Ci w postaci punktów (tzw. kredytów lojalnościowych), które będziesz mogła wymienić na olejki lub inne produkty. Po roku możesz mieć już 30% zwrotu z Twoich zakupów. Załączam obrazek, który to przedstawia.

Dużo bardziej opłaca się rozłożyć sobie zakupy po 50 PV raz w miesiącu, niż jednorazowo co trzy-cztery miesiące kupować np. za 200 PV. Lepiej wypracować sobie zniżkę i dzięki niej zbierać punkty. Dodatkowo, jeśli uczestniczymy w programie LRP, koszt przesyłki też wraca w punktach na nasze konto. Twoje punkty Loyalty Rewards pojawią się w Twoim zapleczu na mydoterra.com, w zakładce Dashboard.

Jeśli w którymś miesiącu (np. w siódmym, gdy masz już zniżkę 20%) nie chcesz realizować zakupów za 50 PV, to powinnaś kupić chociaż jeden produkt, żeby utrzymać się w dalszym zbieraniu zniżki. Jeśli nie zrealizujesz żadnego zamówienia, to uzbierana zniżka wróci z powrotem do 10%.

Przykład: Jesteś już na poziomie 20% zniżki i kupujesz dwa olejki On Guard i Air, których wartość punktowa wynosi 59 PV. Otrzymujesz zwrot 59 x 0,2 = 11,8 + 7 punktów za przesyłkę, czyli razem 18,8 punktów. Za 18,8 punktów możesz przykładowo odebrać mieszankę Forgive Touch. Aby sprawdzić, które produkty możesz odebrać za uzbierane punkty zajrzyj TUTAJ

Dodatkową korzyścią z zamówienia przez szablon LRP jest Produkt Miesiąca (Product of the Month), który dōTERRA ogłasza zawsze pierwszego dnia miesiąca. Jeśli przed 15 dniem miesiąca, zrealizujesz zamówienie o wartości 125 PV, otrzymasz olejek, który jest Produktem Miesiąca, gratis!

O czym warto pamiętać, przystępując do programu LRP?

  • Zamówienie LRP możesz zrealizować dowolnego dnia, między 1 a 28 dniem miesiąca.
  • Twoje minimalne miesięczne zamówienie LRP to 50 PV i wtedy kontynuujesz zbieranie swojej zniżki.
  • Jeśli chcesz zrobić przerwę w zakupach o wartości 50 PV, zrealizuj zamówienie za minimum 1 PV, ale pamiętaj, że nie otrzymasz za nie zwrotu w punktach. Taka przerwa, podczas której kupujesz za przysłowiowy 1 punkt, może trwać kilka miesięcy, Ty zarządzasz swoimi zakupami.
  • Punkty, które zbierasz nie mają wartości gotówkowej, nie możesz nimi zapłacić za Twoje zamówienie LRP, ani ich wypłacić, możesz je tylko wymienić na produkty.
  • Produkty zakupione za punkty LRP nie są przeznaczone do odsprzedaży.
  • Musisz być uczestniczką LRP przez 60 dni, zanim będziesz mogła wykorzystać swoje punkty.
  • Za wymianę punktów na produkty uiścisz opłatę 2,00 Euro, więc warto uzbierać większą ilość punktów i dopiero wtedy wymienić je na produkty.
  • Punkty tracą ważność po 12 miesiącach od daty wystawienia, więc staraj się je wykorzystać w ciągu roku.
  • Jeśli chcesz anulować zamówienie lub zrezygnować z programu LRP, wystarczy zadzwonić do serwisu dōTERRA.

Zobacz film, który tłumaczy Program LRP TUTAJ

Reasumując – posiadając konto w dōTERRA i uczestnicząc w Programie Lojalnościowym, możesz po roku mieć olejki 55% taniej od ceny detalicznej.

Ja uczestniczę w Programie Lojalnościowym od samego początku i już od dawna cieszę się 30% zniżką. To jest naprawdę przyjemne, gdy zgromadzę 100-200 punktów i mogę sobie zaszaleć i odebrać olejki o wartości 100-200$ za punkty. Polecam ten program każdemu, kto stosuje olejki na co dzień. Dołącz już dziś!

🍀 Jeśli chcesz poszerzyć wiedzę o olejkach eterycznych, zapraszam Cię do mojej grupy na facebooku Olejki i cała reszta 

🍀 Nie próbowałaś nigdy olejków dōTERRA? Napisz do mnie, dobierzemy konkretny olejek, którego potrzebujesz i prześlę Ci próbkę w prezencie: galazkaprzybysz@gmail.com

🍀 Jeśli jesteś zainteresowana wprowadzeniem olejków eterycznych do swojego biznesu lub chcesz rozpocząć nową działalność i edukować w zakresie ich używania, posłuchaj TUTAJ o możliwościach, jakie daje współpraca z dōTERRA – największym na świecie producentem olejków o najwyższej jakości.

Pamiętaj! Korzystając z olejków eterycznych, zawsze zachowaj ostrożność. Możliwa reakcja wrażliwości skóry. Trzymaj poza zasięgiem dzieci. Stosowanie olejków eterycznych w okresie ciąży, laktacji lub w celach leczniczych, zalecane jest po konsultacji z lekarzem. Unikaj kontaktu z oczami, uszami i wrażliwymi obszarami ciała. Publikowane tutaj treści służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych.

 

O MNIE

Nazywam się Ewelina Gałązka-Przybysz. Jako nastolatka wierzyłam, że można dobrze się bawić i jednocześnie zarabiać. Choć nie zawsze potrafiłam to nazwać, od zawsze czułam, że wartością nadrzędną dla mnie jest wolność

DARMOWE WARSZTATY

DOŁĄCZ DO NAS

OBSERWUJ MNIE

This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user 7233246401.

ARCHIWUM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Share This