Eucalyptus – moc energetycznego uzdrowienia

kw. 20, 2020 | Blog, Produkty

☯️ Olejek eukaliptusowy to olejek dobrostanu. Na poziomie energetycznym wspiera osoby, które nieustannie zmagają się z chorobami. Te osoby być może mają w swoim życiu okresy, gdy są zdrowe, jednak wcześniej czy później choroby powracają.
Eukaliptus uzdrawia nieświadomą głęboką wewnętrzna potrzebę by być chorym.

 

☯️ Odsłania schemat myślenia, który prowadzi do chorób. Są to przekonania, które mogą brzmieć jak: „Nie zasługuję na to by być zdrowa/y.”, „Ja po prostu już tak mam, że często choruję.” albo: „ Jedyny czas gdy mogę odpocząć, to choroba.” Eukaliptus wspiera w pracy z tego typu przekonaniami i w pracy nad odpuszczeniem przywiązania do choroby.
Eukaliptus wspiera w dążeniu do wzięcia pełnej odpowiedzialności za własne zdrowie. Pomaga pracy nad przekonaniem, że potrzeby można zaspokajać nawet, gdy się jest zdrowym.

 

Sięgnij po olejek eukaliptusowy, gdy: czujesz przywiązanie do choroby (często na poziomie nieświadomym), czujesz się pokonana/y, jesteś zależny i emocjonalnie uzależniona/y od innych, chcesz uciec od obowiązków, czujesz się uwięziona/y, niezdolna/y do wyzdrowienia.

 

 

 

Wspiera: poczucie wolności, poczucie odpowiedzialności (za siebie i swoje zdrowie), poczucie zdolności do wyzdrowienia.
Olejki, które warto włączyć pracując z eukaliptusem: mieszanka Air, Fennel, Lime, Patchouli, Spikenard.

 

Jak używać:

  • Rozetrzyj krople w dłoniach i wdychaj.
  • Rozcieńcz 2-4 krople z olejkiem nośnikowym i nałóż na klatkę piersiową, okolice płuc i/lub gardło.

 

Żródło: Emotions and essential oils 7th Edition

O MNIE

Nazywam się Ewelina Gałązka-Przybysz. Jako nastolatka wierzyłam, że można dobrze się bawić i jednocześnie zarabiać. Choć nie zawsze potrafiłam to nazwać, od zawsze czułam, że wartością nadrzędną dla mnie jest wolność

DARMOWE WARSZTATY

DOŁĄCZ DO NAS

ARCHIWUM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This