Arborvitae – olejek boskiej łaski

maj 23, 2020 | Blog, Produkty

Olejek Arborvitae, czyli tujowy, ma cudowne zastosowanie na płaszczyźnie emocjonalnej. Uznawany jest za olejek laski boskiej (Oil of Divine Grace).

🧡 Arborvitae może wspierać osoby, które wierzą lub zachowują się tak, jakby wszelki postęp musiał wynikać ze zmagania się i samotnej walki. Zamiast uwierzyć w obfitość i moc wsparcia wszechświata czy Boga nieświadomie blokują pomoc i chcą wszystko w życiu kontrolować. Olejek ten wspiera życie w pokoju i radości, dając wiarę w obfity napływ łaski.

🧡 Arborvitae uziemia, ucząc, że boskość jest wszędzie; wszechświat wspiera nas cały czas i to wsparcie jest dostępne już teraz,na ziemi. Bóg (czy inna siła w którą wierzysz) pomaga odnaleźć równowagę między tym, co warto trzymać blisko a co należy uwolnić. Warto z tego wsparcia korzystać i można z tym pracować przy pomocy olejku Arborvitae.

☯️ Łacińska nazwa Arborvitae oznacza „poświęcić się”. Ten olejek uczy zachęca by poświęcić swoje osobiste ambicje by doświadczyć życia bardziej pełnego i przynoszącego satysfakcję. Prawdziwa siła jest wynikiem otwartości i zgody na otrzymanie wsparcia od Boga czy innej Siły Wyższej. Poprzez poddanie się Wyższej Sile umysł się relaksuje, a dusza doświadcza harmonii i spokoju.

☯️ Arborvitae wspiera relaks i życie bez stawiania oporu temu, co się dzieje. Weź głęboki wdech i zaufaj biegowi życia.

Sięgnij po Arborvitae, gdy czujesz: opór by odpuścić, nadmierny wysiłek w życiu, że brak Ci elatyczności w działaniu i/lub reagowaniu, brak zaufania, lęk, potrzebę kontroli.

Arborvitae wspiera: spokój, poddanie się biegowi życia, uziemienie, zaufanie, życie bez wysiłku.

Połącz z: Basil, Cilantro, Oregano, Copaiba, Cumin, Hinoki

Jak używać:

  • Rozetrzyj krople w dłoniach i wdychaj.
  • Rozcieńcz 1-3 kropel i na łóż na okolice splotu słonecznego, czubek głowy lub podeszwy stóp.

Właściwości zdrowotne opisane są tutaj.

Źródło: Emotions and Essential Olis, 7th edition

O MNIE

Nazywam się Ewelina Gałązka-Przybysz. Jako nastolatka wierzyłam, że można dobrze się bawić i jednocześnie zarabiać. Choć nie zawsze potrafiłam to nazwać, od zawsze czułam, że wartością nadrzędną dla mnie jest wolność

DARMOWE WARSZTATY

DOŁĄCZ DO NAS

ARCHIWUM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This