Arborvitae – olejek boskiej łaski

Maj 23, 2020 | Blog, Produkty

Olejek Arborvitae, czyli tujowy, ma cudowne zastosowanie na płaszczyźnie emocjonalnej. Uznawany jest za olejek laski boskiej (Oil of Divine Grace).

🧡 Arborvitae może wspierać osoby, które wierzą lub zachowują się tak, jakby wszelki postęp musiał wynikać ze zmagania się i samotnej walki. Zamiast uwierzyć w obfitość i moc wsparcia wszechświata czy Boga nieświadomie blokują pomoc i chcą wszystko w życiu kontrolować. Olejek ten wspiera życie w pokoju i radości, dając wiarę w obfity napływ łaski.

🧡 Arborvitae uziemia, ucząc, że boskość jest wszędzie; wszechświat wspiera nas cały czas i to wsparcie jest dostępne już teraz,na ziemi. Bóg (czy inna siła w którą wierzysz) pomaga odnaleźć równowagę między tym, co warto trzymać blisko a co należy uwolnić. Warto z tego wsparcia korzystać i można z tym pracować przy pomocy olejku Arborvitae.

☯️ Łacińska nazwa Arborvitae oznacza „poświęcić się”. Ten olejek uczy zachęca by poświęcić swoje osobiste ambicje by doświadczyć życia bardziej pełnego i przynoszącego satysfakcję. Prawdziwa siła jest wynikiem otwartości i zgody na otrzymanie wsparcia od Boga czy innej Siły Wyższej. Poprzez poddanie się Wyższej Sile umysł się relaksuje, a dusza doświadcza harmonii i spokoju.

☯️ Arborvitae wspiera relaks i życie bez stawiania oporu temu, co się dzieje. Weź głęboki wdech i zaufaj biegowi życia.

Sięgnij po Arborvitae, gdy czujesz: opór by odpuścić, nadmierny wysiłek w życiu, że brak Ci elatyczności w działaniu i/lub reagowaniu, brak zaufania, lęk, potrzebę kontroli.

Arborvitae wspiera: spokój, poddanie się biegowi życia, uziemienie, zaufanie, życie bez wysiłku.

Połącz z: Basil, Cilantro, Oregano, Copaiba, Cumin, Hinoki

Jak używać:

  • Rozetrzyj krople w dłoniach i wdychaj.
  • Rozcieńcz 1-3 kropel i na łóż na okolice splotu słonecznego, czubek głowy lub podeszwy stóp.

Właściwości zdrowotne opisane są tutaj.

Źródło: Emotions and Essential Olis, 7th edition

O MNIE

Nazywam się Ewelina Gałązka-Przybysz. Jako nastolatka wierzyłam, że można dobrze się bawić i jednocześnie zarabiać. Choć nie zawsze potrafiłam to nazwać, od zawsze czułam, że wartością nadrzędną dla mnie jest wolność

DARMOWE WARSZTATY

DOŁĄCZ DO NAS

OBSERWUJ MNIE

This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user 7233246401.

ARCHIWUM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Share This