8 powodów dla których jeszcze nie założyłaś konta hurtowego w doTERRA

Sie 29, 2018 | Blog, Produkty

1.Myślisz, że będziesz musiała zamawiać olejki co miesiąc.

Otwarcie hurtowego konta w doTERRA (z 25% zniżką) nie zobowiązuje Cię do zakupów. Możesz ich dokonać wtedy, kiedy masz na to ochotę. Ale jeśli zechcesz korzystać z produktów doTERRA, to możesz zacząć zbierać punkty w Programie Lojalnościowym i potem zapłacić nimi za dowolne produkty. Systematycznie kupując przez rok  oprócz zniżki 25% możesz uzbierać dodatkowe 30% zniżki w punktach lojalnościowych.  Z tego programu korzystasz tylko jeśli chcesz. Więcej o punktach lojalnościowych już niebawem.

2. Nie wiesz jak używać olejków eterycznych i myślisz, że jak już je kupisz to ich nie zużyjesz.

Dodatkową korzyścią z otwarcia konta ze zniżką hurtową jest dostęp do potężnej bazy informacji, przepisów, warsztatów i webinariów o olejkach eterycznych. Mamy również stworzone na Facebooku grupy dla użytkowników olejków i tam znajdziesz mnóstwo informacji o działaniu olejków w każdej właściwie sytuacji. Możesz skorzystać też z aplikacji na telefon, blogów i książek. Odkryjesz jak bardzo bogaty jest świat tej starożytnej wiedzy:-)  Z czasem nie będziesz się rozstawać z olejkami, nosząc przy sobie na przykład taką minikosmetyczkę.

3. Nie chcesz być zmuszana do sprzedawania olejków ani przyłączania się do jakiejś piramidy/sekty.

Konto hurtowe jest otwarte dla Twojej wygody i korzyści wynikających ze zniżek. Są rzecz jasna osoby, które zarabiają popularyzując wiedzę o olejkach a nawet takie, które je sprzedają po cenie detalicznej – ale jest to ich wybór,  nie obowiązek.

Na marginesie piramidy są nielegalne, i żadna firma sprzedająca produkty nie może być do nich zaliczana. doTERRA to firma zrzeszająca pasjonatów naturalnych rozwiązań zdrowotnych oferująca najwyższej jakości olejki eteryczne. Możesz być spokojna. A więcej o firmie i opcjach współpracy możesz się dowiedzieć ode mnie zarówno na żywo, jak i online.

4. Olejki są za drogie

Zdrowie jest największym priorytetem dla większości z nas. Czyste olejki najwyższej jakości nie są tanie ale tu dawką leczniczą jest kropelka, a buteleczka 15 ml zawiera ich 250 czyli 250 zastosowań olejku. Inwestując w najwyższą jakość nie boisz się, że zrobisz krzywdę sobie lub swoim bliskim.

Olejki kupowane w zestawach mają dużo bardziej korzystną cenę a program lojalnościowy sprawia, ze część z nich możemy mieć za darmo. O zestawach rejestracyjnych możesz dowiedzieć się tutaj. Można też zacząć przygodę z olejkami od bardzo uniwersalnego olejku z mięty pieprzowej lub trzech olejków: mięty, lawendy i cytryny.

5. Masz już olejki eteryczne innej firmy

Jeśli korzystasz z olejków innej firmy dbającej o ich jakość to wspaniale! Jeśli są to sprawdzone, terapeutycznej klasy olejki i jesteś z nich zadowolona, to trzymaj się swojego wyboru. Ale sprawdź z jakiego źródła są olejki, czy są czyste (bez domieszek) i naturalne ( nie wytworzone w laboratorium chemicznym) bez pestycydów i innych trucizn. Olejki działają bardzo silnie więc zachowaj czujność!

6. Nie ma dowodów że olejki działają, to takie zapaszki/placebo

Na świecie jest tak wiele badań naukowych, które dowodzą bardzo skutecznego działania czystych olejków eterycznych, że nie starczy życia, żeby je wszystkie przeczytać. Poszukaj na pubmed.com, i śledź tego bloga – będę je przytaczać. Olejki to czyste i naturalne substancje chemiczne, aktywne i działające po 2 sekundach od zastosowania aromatycznego. My jesteśmy czystą chemią i fizyką, olejki także. Zerknij na wyniki wielu badań naukowych publikowane na pubmed.com

7. Olejki są niebezpieczne i boisz się, że nie będziesz umiała ich bezpiecznie stosować.

To właśnie bezpieczeństwo używania i brak skutków ubocznych ( przy zastosowaniu środków bezpieczeństwa jak dobór i rozcieńczanie) powodują, ze na świecie przetacza się olejkowa rewolucja i wracamy do medycyny mającej tradycję wielu tysięcy lat. Jest wiele osób, które pomogą CI zrozumieć działanie olejków i nauczą jak je stosować.

Najlepszym pomysłem jest tu zapoznanie z olejkami. Jeśli doświadczy ich szybkiego i skutecznego działania, będzie Cię wspierał. Polecam zastosować na osobniku Deep Blue – potrafi przekonać najbardziej spięte i obolałe mięśnie. Breathe i Peppermint zwiększą wydajność sportową.

Mam nadzieję, że to pomoże Ci zdecydować, co jest dla Ciebie najlepsze. Gdybyś potrzebowała więcej informacji – napisz do mnie: galazkaprzybysz@gmail.com

Jeśli chcesz poszerzać wiedzę na temat olejków eterycznych, zapraszamy na warsztaty dla początkujących i zaawansowanych.

Tutaj możesz skorzystać z dokładnej instrukcji, jak założyć konto hurtowe w doTERRA w najbardziej dla Ciebie korzystnej opcji.

Jesteś zainteresowana wprowadzeniem olejków eterycznych do swojego biznesu? A może chcesz rozpocząć nową działalność i edukować w zakresie używania olejków eterycznych? Odezwij się do mnie, podpowiem gdzie znaleźć informacje o tym, jakie możliwości daje współpraca z doTERRĄ, największym na świecie producentem olejków najwyższej jakości terapeutycznej.

Informacje tu publikowane służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych,  stosowanie olejków eterycznych w celach leczniczych zalecane jest po konsultacji z lekarzem.

O MNIE

Nazywam się Ewelina Gałązka-Przybysz. Jako nastolatka wierzyłam, że można dobrze się bawić i jednocześnie zarabiać. Choć nie zawsze potrafiłam to nazwać, od zawsze czułam, że wartością nadrzędną dla mnie jest wolność

DARMOWE WARSZTATY

DOŁĄCZ DO NAS

OBSERWUJ MNIE

This error message is only visible to WordPress admins
Error: There is no connected account for the user 7233246401.

ARCHIWUM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Pin It on Pinterest

Share This