8 powodów dla których jeszcze nie założyłaś konta hurtowego w doTERRA

sie 29, 2018 | Blog, Produkty

1.Myślisz, że będziesz musiała zamawiać olejki co miesiąc.

Otwarcie hurtowego konta w doTERRA (z 25% zniżką) nie zobowiązuje Cię do zakupów. Możesz ich dokonać wtedy, kiedy masz na to ochotę. Ale jeśli zechcesz korzystać z produktów doTERRA, to możesz zacząć zbierać punkty w Programie Lojalnościowym i potem zapłacić nimi za dowolne produkty. Systematycznie kupując przez rok  oprócz zniżki 25% możesz uzbierać dodatkowe 30% zniżki w punktach lojalnościowych.  Z tego programu korzystasz tylko jeśli chcesz. Więcej o punktach lojalnościowych już niebawem.

2. Nie wiesz jak używać olejków eterycznych i myślisz, że jak już je kupisz to ich nie zużyjesz.

Dodatkową korzyścią z otwarcia konta ze zniżką hurtową jest dostęp do potężnej bazy informacji, przepisów, warsztatów i webinariów o olejkach eterycznych. Mamy również stworzone na Facebooku grupy dla użytkowników olejków i tam znajdziesz mnóstwo informacji o działaniu olejków w każdej właściwie sytuacji. Możesz skorzystać też z aplikacji na telefon, blogów i książek. Odkryjesz jak bardzo bogaty jest świat tej starożytnej wiedzy:-)  Z czasem nie będziesz się rozstawać z olejkami, nosząc przy sobie na przykład taką minikosmetyczkę.

3. Nie chcesz być zmuszana do sprzedawania olejków ani przyłączania się do jakiejś piramidy/sekty.

Konto hurtowe jest otwarte dla Twojej wygody i korzyści wynikających ze zniżek. Są rzecz jasna osoby, które zarabiają popularyzując wiedzę o olejkach a nawet takie, które je sprzedają po cenie detalicznej – ale jest to ich wybór,  nie obowiązek.

Na marginesie piramidy są nielegalne, i żadna firma sprzedająca produkty nie może być do nich zaliczana. doTERRA to firma zrzeszająca pasjonatów naturalnych rozwiązań zdrowotnych oferująca najwyższej jakości olejki eteryczne. Możesz być spokojna. A więcej o firmie i opcjach współpracy możesz się dowiedzieć ode mnie zarówno na żywo, jak i online.

4. Olejki są za drogie

Zdrowie jest największym priorytetem dla większości z nas. Czyste olejki najwyższej jakości nie są tanie ale tu dawką leczniczą jest kropelka, a buteleczka 15 ml zawiera ich 250 czyli 250 zastosowań olejku. Inwestując w najwyższą jakość nie boisz się, że zrobisz krzywdę sobie lub swoim bliskim.

Olejki kupowane w zestawach mają dużo bardziej korzystną cenę a program lojalnościowy sprawia, ze część z nich możemy mieć za darmo. O zestawach rejestracyjnych możesz dowiedzieć się tutaj. Można też zacząć przygodę z olejkami od bardzo uniwersalnego olejku z mięty pieprzowej lub trzech olejków: mięty, lawendy i cytryny.

5. Masz już olejki eteryczne innej firmy

Jeśli korzystasz z olejków innej firmy dbającej o ich jakość to wspaniale! Jeśli są to sprawdzone, terapeutycznej klasy olejki i jesteś z nich zadowolona, to trzymaj się swojego wyboru. Ale sprawdź z jakiego źródła są olejki, czy są czyste (bez domieszek) i naturalne ( nie wytworzone w laboratorium chemicznym) bez pestycydów i innych trucizn. Olejki działają bardzo silnie więc zachowaj czujność!

6. Nie ma dowodów że olejki działają, to takie zapaszki/placebo

Na świecie jest tak wiele badań naukowych, które dowodzą bardzo skutecznego działania czystych olejków eterycznych, że nie starczy życia, żeby je wszystkie przeczytać. Poszukaj na pubmed.com, i śledź tego bloga – będę je przytaczać. Olejki to czyste i naturalne substancje chemiczne, aktywne i działające po 2 sekundach od zastosowania aromatycznego. My jesteśmy czystą chemią i fizyką, olejki także. Zerknij na wyniki wielu badań naukowych publikowane na pubmed.com

7. Olejki są niebezpieczne i boisz się, że nie będziesz umiała ich bezpiecznie stosować.

To właśnie bezpieczeństwo używania i brak skutków ubocznych ( przy zastosowaniu środków bezpieczeństwa jak dobór i rozcieńczanie) powodują, ze na świecie przetacza się olejkowa rewolucja i wracamy do medycyny mającej tradycję wielu tysięcy lat. Jest wiele osób, które pomogą CI zrozumieć działanie olejków i nauczą jak je stosować.

Najlepszym pomysłem jest tu zapoznanie z olejkami. Jeśli doświadczy ich szybkiego i skutecznego działania, będzie Cię wspierał. Polecam zastosować na osobniku Deep Blue – potrafi przekonać najbardziej spięte i obolałe mięśnie. Breathe i Peppermint zwiększą wydajność sportową.

Mam nadzieję, że to pomoże Ci zdecydować, co jest dla Ciebie najlepsze. Gdybyś potrzebowała więcej informacji – napisz do mnie: galazkaprzybysz@gmail.com

Jeśli chcesz poszerzać wiedzę na temat olejków eterycznych, zapraszamy na warsztaty dla początkujących i zaawansowanych.

Tutaj możesz skorzystać z dokładnej instrukcji, jak założyć konto hurtowe w doTERRA w najbardziej dla Ciebie korzystnej opcji.

Jesteś zainteresowana wprowadzeniem olejków eterycznych do swojego biznesu? A może chcesz rozpocząć nową działalność i edukować w zakresie używania olejków eterycznych? Odezwij się do mnie, podpowiem gdzie znaleźć informacje o tym, jakie możliwości daje współpraca z doTERRĄ, największym na świecie producentem olejków najwyższej jakości terapeutycznej.

Informacje tu publikowane służą wyłącznie do celów edukacyjnych i informacyjnych,  stosowanie olejków eterycznych w celach leczniczych zalecane jest po konsultacji z lekarzem.

O MNIE

Nazywam się Ewelina Gałązka-Przybysz. Jako nastolatka wierzyłam, że można dobrze się bawić i jednocześnie zarabiać. Choć nie zawsze potrafiłam to nazwać, od zawsze czułam, że wartością nadrzędną dla mnie jest wolność

DARMOWE WARSZTATY

DOŁĄCZ DO NAS

ARCHIWUM

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest

Share This